ДР. ВОЛКЕ ЦИНК + БИОТИН + СЕЛЕН капсули * 35
Арт. №: 30098064ДР. ВОЛКЕ ЦИНК + БИОТИН + СЕЛЕН капсули * 35
Хранителна добавка
Цинкът съдейства за доброто здраве на ноктите, кожата и косата, както и за предпазване на клетките от оксидативен стрес. Биотинът участва в синтеза на въглехидрати и мастни киселини и допринася за здравето на ноктите и косата.
Dr. Wolke е вдъхновена от природата и науката марка, както и от разнообразните им източници, които имат благоприятно въздействие върху здравето. Патентован бранд, под знака на който се създават хранителни добавки с високо качество, които се формулират от фармацевти, опитни технолози и експерти по биохимия. Опитният екип е в основата на създаването на максимално ефективни продукти.
Вдъхновена от немската прецизност, марката е създадена с особено внимание към детайла, а продуктите се произвеждат от сертифицирани производители по най-добрите стандарти за качество. Суровините, влагани в продуктите, са внимателно селектирани, без съдържание на ГМО. Марката включва и премиум продукти, при които се използват вегетариански капсули, за да не бъде натоварван организма с животински желатин.
Хранителните добавки на Dr. Wolke се тестват в независима българска лаборатория, отговаряща на изискванията на българското законодателство. Освен на изпитани и утвърдени формули, продуктите на Dr. Wolke залагат и на иновативни, подкрепящи здравето състави.
Състав:
Селен (L-селенметионин), цинк (цинков цитрат), биотин (витамин B7), вегетарианска капсула, микрокристална целулоза.
| Съдържание: | В 1 капсула (дневна доза): |
| Биотин (Витамин B7 или Витамин Н) | 200 μg |
| Селен (L-Селенметионин) | 50 μg |
| Цинк (Цинков цитрат) | 15 mg |
Начин на употреба:
Препоръчително е да се приема по 1 капсула на ден или както Ви препоръча Вашия лекар.
Внимание:
При бременност, кърмене, хронично заболяване или медикаментозно лечение, първо се консултирайте с Вашия лекар преди прием.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Пазете далеч от деца.
Продуктът не е лекарство, а хранителна добавка и не може да замести разнообразното и рационално хранене.
Съхранение:
Съхранявайте на сухо, далеч от пряка слънчева светлина и топлина място.
Опаковка:
35 капсули
Произведено в ЕС за:
Фарма Дайнамикс ООД, България
Подобни продукти на ДР. ВОЛКЕ ЦИНК + БИОТИН + СЕЛЕН капсули * 35
ПЕРФЕКТИЛ ОРИГИНАЛ коса, кожа и нокти таблетки * 30 ВИТАБИОТИКС
ПРЕГНАКЕЪР НОВА МАМА таблетки * 56 ВИТАБИОТИКС
ЖИВИ ВИТАМИНИ капсули 680 мг * 30 ВИТАСЛИМ ИНОВЕ
ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС КОСА таблетки * 60 ВИТАБИОТИКС
ЛАЙФ МУЛТИ ФАКТОР сироп 250 мл
ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС НОКТИ таблетки * 60 ВИТАБИОТИКС
ДР. ВОЛКЕ ЦИНК + БИОТИН + СЕЛЕН капсули * 35 е свързан към
- Хранителни добавки и витамини за напълняване и апетит
- Жена едва не изгуби живота си след предозиране с добавка с куркума
- Лекарства и добавки срещу нервно напрежение и стрес
- По кое време на деня се пият витамините и добавките
- Витекс: природен лек в подкрепа на женското здраве
- Калиеви добавки
- Контрол на холестерола
- Приемът на хранителни добавки на базата на гарциния камбоджа е опасен
- Багрилото Е129 провокира развитието на леки форми на колит
- Методи за успокояване на менструални болки от Средновековието до края на Викторианската епоха
Коментари към ДР. ВОЛКЕ ЦИНК + БИОТИН + СЕЛЕН капсули * 35