ДЕНЯТ НА ЖЕНАТА - МАРИЯ МЕТЛИЦКАЯ - ХЕРМЕС
Арт. №: 30101759ДЕНЯТ НА ЖЕНАТА - МАРИЯ МЕТЛИЦКАЯ - ХЕРМЕС
Въздействаща история за радостите и болките в кръговрата на живота.
В навечерието на Деня на жената в студиото на популярно токшоу гостуват три успели жени - лекарка, актриса и писателка. Те нямат съмнение, че от тях се очаква да споделят за кариерата си, изградена с много лишения и труд. Всяка една е дала толкова много интервюта, че с времето истината и измислицата са се смесили до такава степен, че самата героиня вече едва ги различава.
Водещата на шоуто обаче има други планове и интервюто тръгва по много различен сценарий. Наяве излизат най-съкровените тайни на гостуващите в шоуто и тяхната репутация е поставена на карта. Дълбоко скрити грешки и премълчани истини заплашват да разрушат личния им живот. Денят на жената се превръща в поредно изпитание за известните дами. Превръща се в напомняне, че нито щастливите, нито тъжните моменти продължават вечно.
Когато си окрилен от щастие трябва да знаеш, че няма винаги да е така. Но и когато ти е зле, помни, че това също няма да продължи вечно. Съдбата не пропуска момента точно навреме да прати лъч надежда или обратно - да ни отрезви и приземи.
Издателство: Хермес
Автор: Мария Метлицкая
Година на издаване: 2022 година
Брой страници: 320
Корица: мека
Размери: 13 см х 20 см
ISBN: 9789542621126
Подобни продукти на ДЕНЯТ НА ЖЕНАТА - МАРИЯ МЕТЛИЦКАЯ - ХЕРМЕС
ДЕНЯТ НА ЖЕНАТА - МАРИЯ МЕТЛИЦКАЯ - ХЕРМЕС е свързан към
- Промени в организма на майката по време на бременността
- 15 от най-красивите стихове от световната поезия
- Хомеопатия за жени
- КП № 97 ЛЕЧЕНИЕ НА СИФИЛИС ПРИ БРЕМЕННИ ЖЕНИ И ПРИ МАЛИГНЕНИ ФОРМИ (НА ВТОРИЧЕН И ТРЕТИЧЕН СИФИЛИС) С КРИСТАЛЕН ПЕНИЦИЛИН
- Холестеролът не е показател за риска от инсулт при жените
- Думите "мъж" и "жена" скоро ще бъдат заменени с неутрални термини
- Кой е по-щастливият пол?
- Книги с множество цветни експозиции доставят удоволствие от четенето
- Жените, които са раждали, имат по-добра памет
- 4 борбени жени, които са силни и успяват да продължат напред
Коментари към ДЕНЯТ НА ЖЕНАТА - МАРИЯ МЕТЛИЦКАЯ - ХЕРМЕС